Narva koolides on kuni koolivaheajani kontaktõppel kuni 75% kooli õpilastest

Terviseameti soovitusel lubavad Narva munitsipaalkoolid veebruari kolmandal õppenädalal kontaktõppele kuni 75% kooli õpilastest. Põhjuseks on viiruse COVID-19 jätkuvalt kõrged nakatumisriskid Narva linnas.

Terviseameti Ida Regionaalosakondon esiletoonud 75% täituvuse põhjendusena, et koolides on distantsi hoidmine raskendatud. Koolide osaline täituvus on üks meede, mis on seni tõhusalt aidanud kaasa Narva koolides kollete vältimisele.

Terviseameti soovitusest lähtuvalt korraldatakse ajavahemikul 15.-19.02.2021 õppetööd kontaktõppe vormis 1.-4., 9. ja 12. klassides ning koolidirektori otsusel lubatakse koolimajja kontaktõppele ka õpilasi teistest klassidest tingimusel, et kontaktõppel viibib koolis korraga kuni 75% selle kooli õpilastest. 

Alates 22. veebruarist algab Narva koolides koolivaheaeg. Piirangu pikendamise, tugevdamise või leevendamise vajadust vaadatakse üle veebruari viimase nädala keskpaiku koostöös Narva koolijuhtidega lähtuvalt Terviseameti andmetest, ohuprognoosist ja soovitustest.

Kõigil õpilastel, kes on vanemad kui 12 aastat, tuleb koolis kanda maski. Maskid tagab koolidele Narva linn.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *