Linnapea pöördumine linnaelanike poole

Austatud Narva linna elanikud!

Vaatamata asjaolule, et võrreldes teiste regioonidega on meie linnas fikseeritud vähe positiivseid koroonaviiruse teste, pole see sugugi põhjus, et asja lihtsamalt võtta. Kutsun kõiki üles endiselt järgima Vabariigi Valitsuse poolt eriolukorras kehtestatud nõudeid 2+2 reeglit (ehk avalikus kohas ei tohi olla üheskoos rohkem kui kaks inimest ning teistest tuleb hoida 2 meetrit vahemaad) ning võimalusel püsima kodus. Nende ja teiste piirangute täitmine aitab peatada viiruse levikut ning kiiremini kriisist väljuda.

Praegu ei tohi end lõdvaks lasta! Palun teid suhtuda täie tõsidusega antud olukorda ning jätkata vajalike reeglite järgimist!

Tänan teid, austatud Narva linna elanikud, selle eest, et püüate piirata oma liikumisi ning ei välju linna piiridest. Liikuvusuuring näitas, et kõige harvem lahkuvad omavalitsuse piiridest Kihnu ja Ruhnu saare elanikud. Narva on selles nimekirjas kolmandal kohal. See tõestab, et meie linna elanikud on distsiplineeritud ning üritavad takistada infektsiooni levikut.

Oleme kannatlikud ning hoiame endi ja oma lähedaste tervist!

Aleksei Jevgrafov
Narva Linnapea

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *