Küsimused ja vastused

Lugupeetud Linnapea! Rakvere tänava bussipeatusesesse ei ole siiani paigaldatud katusega bussiootepaviljoni. Me esitasime selle küsimuse teile juba aprillis. Ja te lubasite, et bussiootepaviljon tehakse. Seda ei ole siiamaani! Inimesed ootavad bussi vihma ja tuule käes! Palume teil, palun, täita lubadus inimestele! Oleksime väga tänulikud.

Uue bussipaviljoni paigaldamine Rakvere tänavale kuulus sõidu- ja kõnnitee renoveerimistööde mahtu. Kõik lepingujärgsed tööd pidid olema lõpetatud 31.05.2020. Teetööd lõpetati ennetähtaegselt, bussipaviljon oli töövõtjatel plaanis paigaldada kevadel.

Bussipaviljoni tarne ja paigaldamise viivitus tekkis alltöövõtjate süül. Sellele vaatamata kinnitab peatöövõtja, et kavatseb täita kõik lepingulised kohustused lähemal ajal. Linnamajandusamet hoiab küsimust kontrolli all ning rakendab lepingus ettenähtud trahvisanktsioone.

Tere! Meie 26. Juuli tänaval asub spordiplats, mis on mõeldud, nagu ma mäletan, linna lastele. Alates 1. juunist toimuvad sellel platsil jalgpalliklubi «Leegion» treeningud (E, K, R 17.00 – 19.45), ehkki staadion asub üle tee. Teised lapsed ei tohiks sel ajal platsil olla. Tahaks teada, miks treeninguid korraldatakse sellel spordiplatsil, kui spordiklubil on oma staadion?
Lugupidamisega, Sergei.

Narva Linnavalitsus toetab nii professionaalse kui tervisespordiga seotud tegevust. Korrakaitseteenistuse ametnik võttis ühendust klubi esindajatega ning seletas nendele, et spordiväljak on üldine ressurss ning ei sobi klubi tegevuse jaoks. Treeningud avalikkusele avatud spordi väljakutel tuleb korraldada sellisel viisil, et ei oleks piiratud klubisse mittekuuluvate inimeste treeningud.

Käesoleval ajal on klubidel võimalus aadressil Kerese 20 asuva staadioni tasuta kasutamiseks. Selleks tuleb võtta ühendust staadioni administraatoriga Andrei Šiliniga tele foni +3723599292 ning leppida kokku treeningute läbiviimise aeg.

Klubi Legion esindaja sõnul ületab huvi treeningute vastu oluliselt selle piirkonna spordiinfrastruktuuri jooksvaid võimalusi. Olen arvamusel, et see olukord rõhutab veel kord Narva Kreenholmi Gümnaasiumi juures ehitatava staadioni vajadust.

Aleksei Jevgrafov Narva Linnapea

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *