Konkurss “Narva linna kaunis kodu 2020”

Lugupeetud kruntide omanikud ja valdajad!

Kutsume teid osalema vabariikliku konkursi “Eesti kaunis maja 2020” raames toimuval konkursil “ Narva linna kaunis kodu 2020”. Konkursil osalemise taotluste vastuvõtmise tähtaeg on 12. juuni 2020.

Konkursi kategooriad:
1) Eramu- ja aianduskrundid;
2) Korterelamute krundid;
3) Sotsiaal-, äri-, tootmisobjektide ja haridusasutuste krundid.

Igas kategoorias parimaks tunnistatud krunt esitatakse üleriigilisele kodukaunistamise konkursile „Eesti kaunis kodu“, kus võitjad saavad EKKÜ keskjuhatuse otsusel Eesti Vabariigi Presidendi autasu.

Kutsume kõiki oma kodukanti armastavaid ja seda veel kaunimaks teha soovivaid inimesi osa võtma konkursist, mis on kujunenud heaks tavaks meie riigis ja linnas.

Konkursil osalemiseks jäädvustage huvitavaid, ilusaid ja muljetavaldavaid hetki oma kodust, hoonest, territooriumist, kogudes sel moel kollektsiooni kaunitest vaadetest. Pilte võite teha ise või kutsuda kohale pildistama Narva Linnavalitsuse Linnamajandusameti esindaja.

Konkursil osalemiseks tuleb esitada Linnamajandusametile vormikohane avaldus kuni 12.06.2020.a. Avalduse vorm on kättesaadav linna kodulehel ja Linnamajandusameti kommunaal- ja ehitusosakonnas (Peetri plats 3, 3. korrus, kab 21, heakorra vanemspetsialist Jelena Magdina). Avalduse vormi on võimalik saada ka muul viisil, näiteks e-postiga või kohapeal, kui kutsute oma krunti pildistama. Leppige kokku Teile sobiv viis ameti esindajaga, kelle kontaktandmed on: tel 359 9216, jelena.magdina@narva.ee.

Täname Teid ilu loomise eest ja ootame avaldusi!

Narva Linnavalitsus

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *