Igale koolilapsele arvuti

Alates kevadest on Narva teinud Lastekaitse Liiduga väga tihedat koostööd ja see koostöö on toonud häid tulemusi. 22.12.2020 oli edastatud selle projekti “Igale koolilapsele arvuti”raames Narva koolidele 87 arvutit. Need on Narva 6. Kool, Narva Kesklinna Gümnaasium, Narva Pähklimäe Gümnaasium, Narva Kreenholmi Gümnaasium, Narva Soldino Gümnaasium ja Narva Vanalinna Riigikool.

Arvestades praegust keerulist epidemioloogilist olukorda, kui oleme sunnitud rakendama kontaktõppe asemel täies mahus ainult distantsõpet, on kooli juhtkonnad arvutit vajavate õpilaste nimekirju uuendanud ja on esitanud andmed Kultuuriosakonnale – kõigis Narva koolides on koolijuhtide andmetel hetkel üle saja õpilase, kes distantsõppeks arvutit vajavad. Seega jätkub meie koostöö Lastekaitse Liiduga ka uues aastas.

Tegelikult lahkuvast aastast on saanud kõigi valdkondade, sealhulgas hariduse, väljakutsete aasta. Sel aastal oli vaja kiireid ja täiesti uusi otsuseid ning häid lahendusi ei tuleks, kui ei oleks häid partnereid, et aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad. Narva linn tänab kõiki ettevõtteid kes oli valmis aitama: ABBit, TranserWise’it, Ernst&Young Baltic ASi, E-Kaubandusliitu, Kaitseministeeriumit ja muidugi suurepärast sõpra ja partnerit Lastekaitse Liitu – tänu teile on Narva koolilapsed saanud nii väga vajalikke arvuteid.


Soovime kõigele rahulikke jõule ja head uut aastat! Las uus aasta on täis ainult eredaid ja rõõmsaid sündmusi.

Viktoria Lutus

Kultuuriosakonna juhataja

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *