Aasta suurim sündmus – “Narva päevad” ja kaasaegse kunsti rahvusvaheline festival “Sõpruse sild” lükatakse edasi 2021. aastasse.

Pidu toimub 3.-6. juunil 2021.

Galakontserdi peaesineja on bänd Splin.

Koroonaviiruse leviku ja sellest põhjustatud kiiresti muutuva olukorra tõttu kehtivad paljudes riikides endiselt olulised piirangud. Tänaste andmete põhjal ei saa kindel olla, et lähikuudel on võimalik ilma pealtvaatajate arvu piiranguteta suuri rahvusvahelisi üritusi korraldada.

Kehtivatest piirangutest tulenevalt pole kahjuks praegu võimalik korraldada mitmetuhandelisi traditsioonilisi tänavaüritusi. Seoses sellega otsustati Narva linna päevade programm edasi lükata 3.-6. juunisse 2021. Jooksval aastal programmis planeeritud esinejad on oma esinemise 2021. aastal kinnitanud. Tuleva aasta juunis toimuvate Narva linnapäevade peaesinejaks on esmakordselt Aleksandr Vassiljev koos oma legendaarse bändiga Splin.

Augusti lõpus toimuvad Narva linna osalusel osalejate vähema arvuga, kuid väga eredad uued huvitavad üritused.

Programmi “Narva – Eesti sügispealinn” üritused toimuvad plaanipäraselt 22. septembrist kuni 21. detsembrini 2020. Meie linna elanikke ja külalisi ootab rikas kultuuriprogramm.

Korraldajad tänavad kõiki mõistva suhtumise eest ja loodavad, et kõik kavandatud üritused toimuvad uutel kuupäevadel.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *